تبلیغات

تبلیغات در گوگل چگونه صورت می گیرند ؟

۰

تبلیغات در گوگل چگونه صورت می گیرند ؟

تبلیغات گوگل به این صورت است که یک فرد شروع به جستجو در گوگل می کند . سپس گوگل تعیین می کند که کلید واژه استفاده شده توسط جستجوگر آیا به کلید واژه تبلیغ کننده برای آن پول پرداخت کرده شباهت دارد یا خیر ؟

در صورتی که کلمه جستجو شده توسط فرد به کلید واژه تبلیغ کننده شباهت داشته باشد بازی مانند یک مزایده شروع می شود . در واقع هدف  این مزایده را می توان تعیین رتبه تبلیغات در گوگل ادوردز دانست . که توسط دو متغیر با نام های حداکثر پیشنهاد و نمره کیفیت تبلیغات در گوگل رتبه بندی می شوند .

متغیر نمره کیفیت بر اساس نمره سئو مشخص می شود . هر چقدر نمره سئو تبلیغات در گوگل ادو روز بیشتر باشد ، رتبه تبلیغات در گوگل ادوردز  نیز بالاتر خواهد بود . سپس گوگل ادوروز با توجه به بیشتری مقدار مبلغ پرداختی برای تعرفه های گوگل تبلیغات را رتبه بندی میکند .
 

بودجه تعرفه های تبلیغات گوگل :

هنگامی که شما از بین تعرفه های تبلیغات گوگل یکی از آنها را انتخاب می کنید می توانید در تنظیمات تبلیغات خود بودجه روزانه مد نظر بگیرید.یعنی تعیین کنید که روزی چقدر برای تبلیغات در گوگل هزینه پرداخت می کنید .

برای مثال تصور کنید شما میخواهید روزانه تنها 25 سنت از شما بابت هزینه تبلیغات در گوگل ادوردز  کسر شود . برای این هزینه طبق تعرفه های تبلیغات گوگل مشخص می شود که می توان چند کلیک در روز خریداری کرد. برای مثال ممکن است با 25 سنت شما نتوانید حتی یک کلیک هم خریداری کنید . اما ممکن است با توجه به انواع متفاوت تعرفه های گوگل بتوانید چند کلیک خریداری کنید .

مزایای تعرفه های تبلیغات گوگل :

زمان بندی برای تبلیغات گوگل :

زمانبندی برای تبلیغات گوگل یا برنامه ریزی برای تبلیغات گوگل تنظیماتی است که برای مشخص کردن تعرفه های تبلیغات گوگل انجام می شود .شما می توانید از طریق آن بازه زمانی نمایش تبلیغات در گوگل را برای کاربران گوگل ادوردز مشخص کنید .

مشخص کردن منطقه برای تبلیغات گوگل :

شما می توانید با توجه به انتخاب یکی ار تعرفه های تبلیغات در گوگل مشخص کنید که تبلیغات گوگل شما در چه مناطقی برای کاربران به نمایش گذاشته شود . برای مثال اگر فروشگاه شما مختص به شهرستان بروجرد است . شما می توانید مشخص کنید که تبلیغات گوگل شما نیز تنها در شهرستان بروجرد به نمایش گذاشته شود .

هدف گیری محدوده جغرافیایی مزیتی بسیار عالی از طرف تعرفه های تبلیغات در گوگل است که می تواند راهی عالی برای کسب سود از استفاده مشتریان از تلفن همراهشان ، عادت های خرید روزانه آنها و... باشد . اما باید توجه داشته باشید که شما می توانید بودجه بیشتری برای برای تعرفه های تبلیغات گوگل در مکان های خاص و مورد نظر خودتان قرار دهید .

+ نوشته شده توسط Ahang2019 در ، ۵ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر